Лікар–ендоскопіст
Закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця в 1981році. Після закінчення інтернатури в 1982 році приступив до роботи лікарем ендоскопістом в Київській обласній клінічній лікарні. В 1991 році після створення у обласній лікарні ендоскопічного відділення був призначений його завідувачем і Головним ендоскопістом департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації. Завідувачем ендоскопічним відділенням працював до 2016 року (24 роки). Головним ендоскопістом департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації працював 25 років. З 2016 по 2017 рік – лікар ендоскопіст Київського обласного онкологічного диспансеру. З 2017 року – лікар ендоскопіст медичної клініки Артем. Стаж роботи з ендоскопії – 36 років, вища кваліфікаційна категорія за фахом “Ендоскопія”. Виконую діагностичні ендоскопії: ЕГДС(езофагогастродуоденоскопії); – колоноскопії; – біопсії для гістологічного і цитологічного досліджень; – уреазний тест на Helicobacter pylori. Лікувальні ендоскопії: – ендоскопічна видалення поліпів стравоходу, шлунка і 12пк; – ендоскопічна видалення поліпів прямої і ободової кишок; – видалення післяопераційних лігатур; – ендоскопічна балонна дилатація рубцевих звужень стравоходу, шлунка і товстої кишки; – ендоскопічна балонна дилатація ахалазій кардії; – ендоскопічне вилучення сторонніх тіл із стравоходу, шлунка, 12пк і товстої кишки. Державні нагороди: – 2002 рік – Подяка від Київського міського голови: – 2005 рік – Почесна грамота від Київської обласної державної адміністрації 2007 рік – Почесна грамота від Київської обласної державної адміністрації; 2008 рік – Почесна грамота від Міністерства охорони здоров’я України.
