Медичні огляди

Пройти медичний огляд в Києві

У поліклініці ЦМУіР ДАХК «Артем» Ви можете швидко і без черг пройти медичний огляд і отримати необхідну Вам медичну довідку.

Медичні огляди працівників проводять відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2007 року № 246.

Медичний огляд в поліклініці Артем це

 • можливість швидко і без черг пройти медичний огляд за попереднім записом;
 • доступні ціни на медичний огляд і оформлення довідок;
 • проведення медогляду згідно КЗпП України.
Медичний огляд Київ | Клініка Артем

Медичний огляд Київ

Пройти медогляд в Києві

Проводимо такі види медичних оглядів

Попередній медичний огляд

Періодичний медичний огляд

Порядок проведення медичних оглядів

  Порядок проведення медичних оглядів і перелік необхідних клінічних, лабораторних та інших досліджень, встановлюється відповідно до чинного законодавства України.

  Порядок проведення медичних оглядів визначає процедуру проведення попереднього (при прийомі на роботу) і періодичного (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими і небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному відборі, щорічному обов’язковому медичному огляді працівників у віці до 21 року.

Проведення медичних оглядів відповідно до трудового законодавства

Вимоги Порядку проведення медичних оглядів з багатьох питань відповідають трудовому законодавству. Зокрема, стаття 24 КЗпП України забороняє укладення трудового договору з громадянином, якому запропонована робота протипоказана за станом здоров’я відповідно до медичного висновку.

Працівники, для яких є обов’язковими попередній та періодичні психіатричні огляди, повинні надати Комісії, що проводить медичний огляд, довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09 .2000 N тисячі чотиреста шістьдесят п’ять.

Лабораторні, функціональні та інші дослідження, які проводились під час перебування працівника в стаціонарі або в період звернення працівника за медичною допомогою, можуть враховуватися при проведенні медоглядів, але не більше ніж за 3 місяці до проведення медогляду.

Попередній медичний огляд

Попередній медичний огляд проводиться при прийомі на роботу з метою:

 • визначення стану здоров’я працівника і реєстрації вихідних об’єктивних показників здоров’я та можливості виконання без погіршення стану здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу;
 • виявлення професійних захворювань (отруєнь), що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах, та попередження виробничо зумовлених і професійних захворювань (отруєнь).

Періодичний медичний огляд

Періодичні медичні огляди проводять з метою:

 • своєчасного виявлення у працівників ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань (отруєнь), загальних та виробничо-обумовлених захворювань;
 • забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я працівників в умовах дії шкідливих та небезпечних виробничих факторів і трудового процесу;
 • рішення щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних виробничих факторів і трудового процесу;
 • розробки індивідуальних і групових лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів для працівників, які за результатами медичного огляду відносяться до групи ризику;
 • проведення відповідних оздоровчих заходів.

Документи для проходження медичного огляду

Для проходження медичного огляду працівник пред’являє до Комісії паспорт або інший документ, що засвідчує його особу, та Медичну карту амбулаторного хворого, при попередньому медогляді пред’являє направлення, видане роботодавцем за встановленою формою.

Медична довідка про проходження медичного огляду

Питання придатності до роботи в кожному окремому випадку вирішується індивідуально з урахуванням особливостей функціонального стану організму (характеру, ступеня прояву патологічного процесу, наявності хронічних захворювань), умов праці та результатів додаткових методів обстеження. Кожен лікар, який бере участь в обстеженні пацієнта, дає висновок про стан здоров’я працівника, підтверджує його особистим підписом та особистою печаткою, бере участь в остаточному обговоренні придатності обстежуваної особи до роботи в обраної професії і в разі необхідності визначає лікувально-оздоровчі заходи.

На підставі Картки працівника Комісією видається працівнику медична довідка про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду працівника.

№ п/п Назва довідки Форма
6 Медична довідка про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду працівника (робота в шкідливих умовах)
 

Ціни на медогляд

Код пос.Назва медичної послугиОдиниця виміруЦіна, грн ПДВ, грнЦіна з ПДВ, грн
493Профогляд профпатолога профогляд79.1715.8395
9Профогляд гінекологапрофогляд501060
10Профогляд дерматовенерологапрофогляд41.678.3350
11Профогляд невропатологапрофогляд54.1710.8365
12Профогляд отоларингологапрофогляд501060
13Профогляд офтальмологапрофогляд91.6718.33110
14Профогляд терапевтапрофогляд58.3311.6770
15Профогляд урологапрофогляд501060
16Профогляд хірургапрофогляд501060
567Профогляд ендокринологапрофогляд62.5012.5075
 

Лікарі профпатологи в медичному центрі Артем Київ

Осадча Тетяна Іванівна - Лікар-профпатолог Київ

Осадча Тетяна Іванівна

Лікар-профпатолог, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Володіє методиками діагностики, лікування і профілактики широкого спектру захворювань внутрішніх органів.

Як записатися на медогляд?

Медогляд в медичному центрі Артем здійснюється за адресою:м. Київ, вул. Дегтярівська 17 “В”

Щоб записатися на медогляд в Києві в медичному центрі Артем ви можете online через форму зворотного зв’язку або узгодити візит за телефонами:Телефони для довідок: 489-59-19, 483-74-30

Щоб пройти медичний огляд – необхідно зателефонувати за номером 489-59-19 /483-74-30 і записатися на прийом.

team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!