Загальноклінічні дослідження

Загальноклінічний аналіз крові в Києві

Загальний аналіз крові – один із базових діагностичних методів. Розгорнутий загальноклінічний аналіз крові дозволяє оцінити вміст гемоглобіну, кількість еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів та інших важливих для здоров’я показників.

Підготовка до дослідження

Дослідження проводиться натще. Між останнім прийомом їжі та взяттям крові має пройти не менше 8 годин. Напередодні дослідження необхідно виключити алкоголь, високі емоційні та фізичні навантаження. Мінімум за 30 хвилин до взяття крові слід відмовитись від куріння.

При недотриманні правил підготовки можливе отримання спотворених результатів. Нещодавній стрес може спричинити лейкоцитоз. Той самий ефект робить застосування глюкокортикостероїдів. Зневоднення організму призводить до гемоконцентрації: збільшення кількості формених елементів в одиниці об’єму крові. Недотримання дієти може вплинути на склад плазми, що вплине на проведення лабораторних загальноклінічних досліджень.

Загальноклінічний аналіз крові в Києві

Здача крові – проста та практично безболісна процедура, яку легко переносять навіть немовлята. Біологічний матеріал для загального дослідження береться з пальця, але для перевірки за розширеним списком параметрів і в деяких інших випадках лікарі призначають венозну пункцію.

Загальний аналіз крові спільно з лейкоцитарною формулою широко використовується як один з базових тестів лабораторного обстеження при більшості захворювань, хоча зміни, що відбуваються в периферичній крові, здебільшого неспецифічні, і підлягають інтерпретації тільки в комплексі з аналізом клінічної ситуацією, анамнезу та результатів. інших видів обстеження.

Для професійної оцінки результату клінічного аналізу крові необхідно звернутися до лікаря-терапевта, педіатра чи лікаря загальної практики. Для пошуку причин відхилень показників загальноклінічного аналізу крові від норми може знадобитися консультація вузьких фахівців: гастроентеролога, гінеколога, гематолога, інфекціоніста тощо.

Вартість послуг, грн.

Код пос.Назва медичної послугиОдиниця виміруЦіна, грн
59Аналіз крові загальний (для профоглядів)дослідження58.33
60Аналіз крові загальний з формулоюдослідження250
44Визначення групи крові та резус-факторудослідження220
26Ретикулоцитидослідження65
27Базофільна зернистістьдослідження75
442Час згортання кровідослідження75
68Протромбіновий індексдослідження120
552МНО (міжнародне нормалізоване відношення)дослідження200
28Аналіз крові на малярійний плазмодійдослідження170
46Експрес діагностика сифілісудослідження110
47Вірус гепатиту В (поверхневий антиген) дослідження200
378Вірус гепатиту С (поверхневий антиген)дослідження200
team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!