Лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Закінчила Ужгородський державний медичний університет у 1977 р. спеціальність «Лікувальна справа»
У 1978 р. закінчила інтернатуру за фахом – рентгенологія.
У 1985 р. пройшла курси спеціалізації на базі НМАПО ім. Шупика за фахом рентгенологія.
Працювала завідувачем рентген відділенням в МСЧ КВО ім. Артема
В теперішній час працює лікарем-рентгенологом за сумісництвом.
