Романенко Наталія Іванівна

Лікар – невропатолог, вищої кваліфікаційної категорії, Кандидат медичних наук

Голова ЛКК, перша кваліфікаційна категорія з організації управління охороною здоров`я.

В 1984 р. з відзнакою закінчила Чернівецький державний медичний інститут, в 1994 р. – клінічну ординатуру з неврології, в 1995 р. – магістратуру з неврології на кафедрі неврології КМАПО.

В 1997 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості ураження нервової системи в осіб молодого віку, що зазнали впливу іонізуючого випромінювання».

Працювала асистентом кафедри неврології КМАПО, завідувачем неврологічного відділення поліклініки №1 ДУС, завідувачем неврологічного відділення №1, відділення судинної неврології клінічної лікарні «Феофанія», лікарем–невропатологом в приватних медичних центрах.

В 2004-2011 р.р. – відповідальний спеціаліст з неврології Управління охорони здоров’я та медичного забезпечення ДУС, в 2015-2016 р.р. – головний лікар ТОВ „МедбудМедікал”.

Автор 23 наукових публікацій.

Державні нагороди: Грамота Державного управління справами Президента України, Почесна грамота Верховної Ради України, Почесна грамота профспілки працівників охорони здоров’я України.

Стаж роботи – 33 роки.

Основна спеціалізація:

Романенко Н.І. володіє сучасними методами профілактики, діагностики, реабілітації та лікування, включаючи і інтенсивну терапію, неврологічних хворих.

team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!