Шадріна Наталія Миколаївна

imdoctor

Лікар–офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, лазерний хірург

Cтаж роботи 28 років.

Закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю „Лікувальна справа”. Інтернатуру проходила на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні „Центр мікрохірургії ока”, клінічну ординатуру – на кафедрі очних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Працювала на посаді лікаря –офтальмолога, завідувача відділенням лазерних методів лікування Київського міського офтальмологічного центру Київської міської клінічної лікарні №1, асистентом кафедри хірургічних хвороб з курсом офтальмології та іридодіагностики Медичного університету Української асоціації народної медицини, завідуючою офтальмологічного відділення лікарні «Медбуд».

Отримала спеціалізацію з лазерної терапії та мікрохірургії з офтальмології в Інституті очних хвороб та тканинної терапії ім. Філатова АМН України, »Лазерні інтраокулярні методи лікування захворювань органу зору в »МНТК «МГ» імені .С.М.Федорова.

Учасник багатьох науково-практичних офтальмологічних конференцій. Автор понад 23 наукових робіт, 2 патентів.

У клініці проводиться розробка та застосування нових підходів до лікування хворих з такою офтальмологічною патологією, як :

діабетична ретинопатія, емболія, тромбози та посттромботичні ретинопатії, макулодистрофіі, кератити, іридоцикліти, увеїти, висока ускладнена міопія з дегенеративними змінами на сітківці, глаукома, атрофія зорового нерва, крововиливи у склисте тіло та сітківку.

team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!