Лікар-терапевт вищої категорії.
Лікар- гастроентеролог.
Закінчила Донецький державний медичний університет ім. М. Горького у 2001р. спеціальність «Лікувальна справа»
Пройшла інтернатуру у терапевтичному відділенні ЦМКЛ№3 м.Донецька у 2002р.
Працювала лікарем-гастроентерологом у гастроентерологічному відділенні ЦМКЛ№3 м.Донецьк.
Пройшла клінічну ординатуру за спеціальністю терапія 2007р. на кафедрі факультетської терапії Національного державного університету ім. О.О. Богомольця.
В 2015 р. отримала спеціалізацію з гастроентерології на базі НМАПО ім. Шупика П.Л.
Спеціалізується на лікуванні захворювань органів кровообігу, органів дихання, органів травлення.