Денний стаціонар

 • Стационар

В денному стаціонарі проводиться лікування по терапевтичному, кардіологічному, ендокринологічному, неврологічному  і пуль монологічних профілях.

Денний стаціонар дозволяє організувати лікування з урахуванням зручності, комфорту і тимчасових витрат пацієнта.

Для розміщення пацієнтів є  палати з окремим санвузлом та душовими кабінками. Всі палати виходять на великий світлий коридор, де знаходиться пост чергової медсестри. У відділенні також є процедурний кабінет, їдальня, кухня, санвузол, ординаторська, кабінет завідувача відділенням, хол для відпочинку хворих з телевізором, м`яким кутком.

У денному стаціонарі нашої клініки у Вас є можливість отримати наступні лікувально-діагностичні процедури:

 • підшкірні, внутрішньовенні і внутрішньом’язові ін’єкції;
 • внутрішньовенні вливання;
 • динамічне спостереження за пацієнтом

Профільність  денного  стаціонару:

 • Терапевтичний
 • Кардіологічний
 • Пульмонологічний
 • Ендокринологічний
 • Неврологічний

У денному стаціонарі є можливість лікувати такі захворювання як:

 1. Пацієнти із захворюванням дихальної системи: пневмонії середнього ступеня важкості, бронхіти, загострення бронхіальної астми.
 2. Гострі вірусні захворювання із вираженою інтоксикацією.
 3. Захворюваннями шлунково-кишкового тракту:гастрити, виразкові хвороби шлунку,коліти, панкреатити та холецистити які не потребують лікування у хірургічному стаціонарі.
 4. Захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, дисциркуляторна енцефалопатія, вегето-судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, аритмії, стенокардії напруження.
 5. Захворювання сечовидільної системи : пієлонефрит , цистит, гломерулонефрит.
 6. Системні захворювання: ревматоїдний артрит, васкуліт
 7. Захворювання суглобів: артрози, подагра, поліартропатії
 8. Захворювання між хребцевих дисків: кили , протрузії, екструзії

ДОКЛАДНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПРОФІЛЯМИ:

Терапія є одним з основних напрямів медицини і займається питаннями діагностики та лікування хвороб внутрішніх органів. Лікар-терапевт оцінює всі симптоми в комплексі, визначає і складає план дій для пацієнта. Терапевт виявляє зв’язок між різними захворюваннями, поставить попередній діагноз, складе план обстеження, призначить лікування або направить на дообстеження до лікаря більш вузької області.
Консультація терапевта необхідна у всіх ситуаціях, коли немає ясності до лікаря якої спеціальності варто звернутися з конкретною проблемою.

Кардіологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань серця і судин.

Кардіолог володіє всіма методиками функціональної діагностики і веде спеціалізовану практику з пацієнтами, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи.

Захворювання серцево-судинної системи на теперішній час є найбільш поширеними та небезпечними патологіями, особливо серед дорослого населення.

Захворювання органів дихання найпоширеніші серед населення земної кулі. Немає жодної людини, яка б хоч раз у житті не мала хвороби, пов’язаної з функцією дихання. Справді, кашель та задишка є найбільш розповсюдженими ознаками хвороби.

Лікар-пульмонолог який, використовуючи найсучасніші діагностичні можливості клініки, зможе встановити правильний діагноз, призначити відповідне лікування, при необхідності використовуючи можливості  денного стаціонару.

Головним напрямком розділу неврології є лікування захворювань хребта, головного мозку, периферичних нервів.

Після встановлення точного діагнозу по результатам до обстежень лікар-невролог призначить комплекс медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування та надасть загальні рекомендації для профілактики.

Головним напрямком ендокринології є діагностика та лікування захворювань ендокринних органів, загальною властивістю яких є вироблення і виділення в кров гормонів, які регулюють роботу усіх внутрішніх органів.

Симптоми ендокринних захворювань зазвичай малопомітні і самі пацієнти рідко правильно можуть їх оцінувати, а порушення їх роботи можуть призвести до тяжких хвороб, провести профілактику ендокринних захворювань та зупинити розвиток захворювань допоможе лікар-ендокринолог.

Вартість послуг, грн.

Перебування у денному стаціонарі терапевтичного  профілю однієї особи протягом одного дня 175,00
Перебування у денному стаціонарі терапевтичного профілю однієї особи протягом одного дня(палата люкс) 440,00
team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!