Консультації лікарів

 • team of doctors

Фахові консультації гастроентеролога

Про гастроентеролога

Гастроентеролог – це фахівець вузького профілю, який діагностує і лікує патологію органів травлення, займається розробкою методів з профілактики хвороб шлунково-кишкового тракту.

Лікар-гастроентеролог є одним з найбільш затребуваних фахівців, так як росте число патологій, пов’язаних з порушенням роботи травних залоз, дисфункцією органів травної трубки. Причинами цього служать неякісні продукти харчування, урбанізація, погана екологія, харчування «в сухомятку», напівфабрикатами і стравами з фастфудів. Чимале значення на розвиток і подальше нормальне функціонування шлунка та залоз травної системи у дітей є якісне харчування, приготовлене зі свіжих продуктів.

Які захворювання лікує лікар-гастроентеролог?

Які захворювання лікує лікар-гастроентеролог?

Хвороби стравоходу. це ахалазія кардії, варикозне розширення вен стравоходу, стриктури, грижі, дивертикули , гастроезофагального рефлюксна хвороба, різні форми езофагіту.

Патологію шлунка та дванадцятипалої кишки (виразкові дефекти, гастрити і гастродуоденіти).Захворювання підшлункової залози (панкреатит, дисфункцію сфінктерів, муковісцидоз).

Захворювання гепатобіліарної системи (дискінезія жовчовивідних шляхів, гепатити, холецистити, спадкові синдроми (Жильбера), цироз печінки і калькульозний холецистит).

Патологію кишкової трубки (неспецифічний виразковий коліт, синдром порушеного всмоктування або мальабсорбції, хвороба Крона, синдром подразненого кишечника, а також всі захворювання прямої кишки і періанальної області).

Які аналізи призначає даний фахівець?

На прийомі завжди потрібно від хворого пройти певний список обстежень і здати загальні та специфічні аналізи:

 • загальноклінічні аналізи крові і сечі;
 • аналізи крові на біохімію;
 • ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та гепатобіліарної системи;
 • аналізи на хелікобактер;
 • копрограма;
 • езофагогастродуоденоскопія;
 • фіброколоноскопії;
 • аналіз калових мас на дисбактеріоз;
 • рентгенологічні методи дослідження, в тому числі, з використанням контрастних речовин;
 • комп’ютерна томографія.

 Лікування залежить від природи і тяжкості захворювання. Терапія  може проводитися медикаментозним шляхом, призначенням дієти, порадами щодо ведення більш правильного способу життя, при необхідності – оперативним втручанням з подальшим відновним лікуванням.

Вартість послуг

Вартість послуг гастроентеролога

Консультація  гастроентеролога             250,00

Повторна консультація лікаря                 190,00

Фахові консультації уролога

Про уролога

Лікар-уролог клініки здійснює діагностику та лікування хронічних захворювань сечовидільної системи (хронічний пієлонефрит, хронічний цистит, хронічний простатит), еректильної дисфункції, а також захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Також лікар-уролог займається лікуванням гострих станів (ниркова колька, гострий цистит, пієлонефрит, простатит, орхоепідідіміт) та оперативним лікуванням варикоцеле, гідроцеле, фімозу в умовах денного стаціонару.

До уролога обов’язково слід звернутися, якщо у Вас наявні наступні симптоми: розлади сечовипускання, болі в промежині й поперековій, надлобковій областях, порушення статевої функції, утворення на статевих органах.

Консультація уролога включає ...

Консультація уролога включає:

 • опитування стосовно скарг та історії розвитку хвороби,
 • клінічний огляд,
 • складання плану лікування,
 • рекомендації щодо режиму та дієти.

Уролог при необхідності призначає додаткові дослідження (ультразвукове дослідження, лабораторні аналізи та ін.), що слугують для уточнення діагнозу, а також проміжного контролю результатів раніше призначеного лікування. План лікування може включати різні види терапії, в тому числі фізіотерапевтичні процедури, що проводяться безпосередньо в клініці.

Консультація уролога потрібна ...

Консультація уролога потрібна не тільки у разі ознак захворювання сечостатевої системи, а й у разі «чоловічих» проблем або якщо ви отримали неприємне захворювання, що передається статевим шляхом.

За необхідності лікар-уролог може направити вас до фахівця вузької спеціальності, наприклад, до гінеколога або венеролога.

Здоровим людям рекомендований профілактичний огляд уролога не рідше 1 разу на рік, а за наявності проблем сечовидільної системи – 2 рази на рік.

Масаж передміхурової залози

На сьогоднішній день достовірно встановлено, що масаж простати є одним з ефективних способів відновлення її функції при запальних і застійних патологічних явищах в залозі. Однак з одним застереженням: масаж простати може призначати і виконувати тільки кваліфікований лікар-уролог, з дотриманням всіх правил проведення даної маніпуляції.
Грамотно виконаний масаж передміхурової залози сприяє усуненню застою в тканинах простати, відновлює тонус м’язів промежини. Під час масажу відбувається стимуляція нервових закінчень, що призводить до локального розширенню кровоносних судин і виділенню секрету передміхурової залози. Внаслідок усунення набряку та застою спостерігається поліпшення метаболізму в клітинах простати, поліпшується постачання її киснем. Оскільки разом з секретом із залози виводяться загиблі лейкоцити і бактерії, цей процес супроводжується очищенням її проток, що дуже важливо для ефективного лікування від простатиту.

Протипоказання
Перед тим, як призначити курс масажу передміхурової залози. проводиться ретельне обстеження пацієнта на предмет наявності протипоказань до проведення даної процедури. Такими протипоказаннями є: гострий запальний процес в передміхуровій залозі, наявність супутнього проктиту або парапроктиту, високої температури тіла; геморой, аденома або рак передміхурової залози; туберкульозне ураження простати; камені або кісти в тканині простати (потрібне підтвердження за допомогою УЗД).

Методика проведення масажу простати

Перед проведенням масажу пацієнту слід випорожнити кишечник. Для підвищення ефективності масажу необхідно, щоб сечовий міхур перед процедурою був повним.
Масаж простати проводиться в колінно-ліктьовому положенні пацієнта, допускається положення лежачи на боці з підібраними зігнутими в колінах ногами. Лікар, що проводить масаж, надягає стерильну рукавичку і змащує вказівний палець вазеліном або спеціальним знеболюючим гелем. Після цього лікар повільно вводить палець в пряму кишку хворого і акуратно обмацує простату. Під час пальпації залози оцінюють її консистенцію, розмір, стан капсули, симетричність, наявність борозни поділу, наявність або відсутність ущільнень, флуктуацій. Під час процедури лікар виконує щадні погладжують руху у напрямку від периферії до центру, масаж кожної частки залози проводиться окремо, закінчується процедура легким натисканням в області борозенки залози. Невелика кількість секрету передміхурової залози виділяється через зовнішній отвір уретри, під час першої процедури цей секрет при потребі беруть для проведення лабораторного дослідження. Тривалість одного сеансу масажу простати становить близько однієї-двох хвилини, після чого хворому слід помочитися.
Під час проведення масажу простати стимуляція статевого члену не проводиться!

Курс лікування складає близько 10-15 процедур, які зазвичай проводяться спочатку через день, а в міру поліпшення стану – двічі на тиждень.

Вартість послуг

Консультація уролога 315,00
Профогляд уролога 50,40
Схема  лікування ЗПСШ (уріоплазма, мікоплазма, трихомоніоз) 250,00
Схема лікування хламідій, герпесу, вірусної інфекції 320,00
Катетеризація сечового міхура 190,00
Установка (заміна) постійного сечового катетера 190,00
Масаж передміхурової залози 165,00
Інстиляція уретри (без вартості медикаментів) 190,00
Інстиляція сечового міхура у жінок (без вартості медикаментів) 250,00
Інстиляція сечового міхура у чоловіків (без вартості медикаментів) 290,00
Операції розсічення вуздечки крайньої плоті (без вартості анестезії) 1500,00
Операція при фімозі (обрізання) (без вартості  анестезії) 875,00
Операція при варикоцеле (без вартості анестезії) 1130,00
Операція при водянці оболонок яєчка (без вартості анестезії) 1130,00
Перев’язка післяопераційних хворих 165,00
Перев’язка складна 200,00
Взяття зскрібка з уретри   (для чоловіків) 32,00
Взяття зскрібка з уретри,  цервікального каналу (жінки) 95,00

Прийом  проводиться за адресою: вул. Білоруська 17 “А”
тел: (044) 483-17-44, тел реєстратури: (044) 483 74 30, (044) 489 59 19

Фахові консультації терапевта

Про терапевта

Терапевт – багатопрофільний фахівець

Терапевт проводить діагностику і лікування цілого комплексу захворювань внутрішніх органів. Під час консультації лікар-терапевт детально з’ясовує всі особливості і тонкощі Ваших скарг, поглиблено знайомиться з історією Вашого захворювання, проводить ретельний огляд і дає рекомендації щодо необхідного об’єму обстежень і лікування.

Інколи, відчувши себе погано, ми не можемо самі визначити причину нездужання. Для цього потрібний професійний огляд і якісне обстеження. В такому випадку терапевт призначає діагностику, а також консультує пацієнта відносно можливих причин захворювання, передбачуваних шляхів його усунення. У арсеналі терапевта новітні методи функціональної діагностики і фізіотерапії, повний спектр лабораторної діагностики, наявність амбулаторної і стаціонарної форм надання медичної допомоги.

У компетенцію лікаря-терапевта входить ...

Терапевт виконує розподільну функцію. Вислухавши скарги пацієнта, проаналізувавши симптоматику, терапевт направляє хворого до того або іншого профільного фахівця (невропатолога, ендокринолога, кардіолога і так далі).

У компетенцію лікаря-терапевта входить діагностика і лікування патології:

 • серцево-судинної системи;
 • шлунково-кишкового тракту;
 • бронхо-легеневої системи;
 • органів кровотворення;
 • системних захворювань;
 • нирок і сечовивідних шляхів;
 • ГРВІ і різні простудні захворювання;
 • втома, у тому числі хронічна;
 • хвороби обміну речовин

Терапевт проводить ...

А також терапевт проводить:

 • огляд перед вакцинацією;
 • огляд перед плановим оперативним втручанням;
 • первинна консультація перед проходженням профілактичного огляду з метою визначення об’єму обстеження;
 • консультація за результатами обстеження або лікування з метою визначення подальшої тактики ведення пацієнта;
 • лікування пацієнтів може проводитися амбулаторно, тобто в домашніх умовах, з відвідуванням клініки з метою контрольних оглядів терапевта, а також в умовах денного стаціонару;
 • оформлення довідок в басейн, тренажерний зал, сауну;
 • оформлення медичних книжок.

При необхідності, в поліклініці  видається лікарняний листок.

Вартість послуг

Вартість послуг терапевта

Консультація терапевта                            240,00

Повторна консультація лікаря                 190,00

Профогляд терапевта                                48,00

Фахові консультації отоларинголога (ЛОР):

Про отоларинголога (ЛОР) ...

Отоларинголог – це лікар, що займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, глотки, гортані і носа. Отоларинголог – спеціальність, яка включає навики, як терапевта, так і хірурга. У ряді випадків отоларинголог проводить хірургічні операції.

Захворювання, з якими звертаються до отоларинголога:

Захворювання з якими звертаються до отоларинголога:

 • Захворювання вуха
 • Запалення внутрішнього вуха
 • Запалення середнього вуха
 • Запалення зовнішнього вуха
 • Запалення сосковидного відростка
 • Чужорідні тіла вуха
 • Отосклероз
 • Сірчана пробка
 • Травми вуха
 • Хвороба Меньера
 • Захворювання носа
 • Абсцес носової перегородки
 • Гематома носової перегородки
 • Чужорідні тіла носа
 • Викривлення перегородки носа
 • Носова кровотеча
 • Опіки і відмороження носа
 • Гостре запалення пазух- синусити
 • Гострий риніт
 • Хронічний риніт
 • Поліпозний риніт
 • Травми носа
 • Фурункул носа
 • Захворювання глотки і гортані
 • Абсцес паратонзіллярний
 • Ангіни
 • Чужорідні тіла глотки і гортані
 • Гострі та хронічні запалення глотки
 • Гострі та хронічні запалення гортані
 • Травми гортані

Захворювання ЛОР-органів належать ...

Лікар-отоларинголог (ЛОР) проводить огляд і призначить необхідні аналізи, рентген-дослідження, інші інструментальні і функціональні методи досліджень, підбере раціональну терапію. Захворювання ЛОР-органів належать до найбільш поширених і таких, що вимагають пильної уваги до діагностики і своєчасного лікування, оскільки ведуть до формування хронічних осередків інфекції у верхніх дихальних шляхах та ураження внутрішніх органів – серця, суглобів, нирок і сечовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, статевих органів.

Вартість послуг

Вартість послуг отоларинголога 

Консультація отоларинголога 300,00
Повторна консультація лікаря-отоларинголога 200,00
Профогляд отоларинголога 38,40
Аудіометрія діагностична 215,00
Аудіометрія (для профогляду) 84,00
Туалет ЛОР-органів 115,00
Дослідження вестибулярного апарату 57,00
Видалення сіркових пробок 220,00
Дослідження вібраційної чутливості 25,00
Катетеризація слухової труби 140,00
Видалення стороннього  тіла (вухо,ніс,гортань,глотка) 275,00
Продування слухових труб за  Політцером 100,00
Обробка слизової оболонки глотки 125,00
Введення турунд в порожнину носа 90,00
Блокада внутрішньоносова без лікарських препаратів 165,00
Блокада внутрішньоносова з лікарськими препаратами 225,00
Пневмомасаж барабанної перетинки 90,00
Вливання в горлянку лікарських засобів 125,00
Пункція верхньощелепної пазухи 320,00
Промивання параназальних синусів за  Проетцом 200,00
Промивання параназальних пазух через дренажний катетер 215,00
Промивання лакун піднебінних мигдаликів 190,00
Непряма ларингоскопія 75,00

Фахові консультації офтальмолога (окуліста):

Про офтальмолога (окуліста) ...

Офтальмолог (Окуліст)

У нашій клініці надаються всі види офтальмологічних консультацій з будь-яких питань, пов’язаних із захворюваннями очей і порушенням зору. Консультації проводяться кваліфікованими лікарями – офтальмологами.. У нас Ви зможете пройти необхідне обстеження, а лікар офтальмолог  відповість на всі  запитання, що цікавлять Вас.

Діагностичні послуги офтальмолога ...

Захворювання з якими звертаються до отоларинголога:

Діагностичні послуги:

 • суб’єктивне дослідження гостроти зору;
 • об’єктивне дослідження  рефракції;
 • огляд і визначення стану переднього відрізку очного яблука (біомікроскопія за допомогою щілинної лампи);
 • огляд і визначення стану заднього відрізку очного яблука(біомікроскопія за допомогою щілинної лампи);
 • дослідження полів зору (периметрія);
 • дослідження очного дна (на вузьку зіницю та примедікаментозній циклоплегії)
 • Підбір окулярів при короткозорості, далекозорості, астигматизмі, косоокості
 • Обстеження при синдромі «червоного ока» (блефарокон’юктівіти, кон’юктівіти, склерити), захворюваннях рогівки, райдужки, зорового нерва, дистрофічних змінах сітківки, віковій макулодистрофії
 • Виявлення і лікування спазму акомодації
 • Обстеження на глаукому (вимір очного тиску).

Офтальмолог займається ...

Якщо ви відчуваєте погіршення зору, очі болять і запалюються, то вам потрібний висококваліфікований офтальмолог. Звертайтеся в нашу клініку. На підставі результатів обстеження наші лікарі поставлять діагноз і призначать оптимальне лікування: медикаментозне, фізіотерапевтичне, хірургічне.

Офтальмолог займається діагностикою і лікуванням таких захворювань:

 • Запальні Захворювання Очей
 • Катаракта
 • Глаукома
 • Дистрофія сітківки
 • Короткозорість
 • Далекозорість
 • Астигматизм
 • Спазм акомодації
 • Амбліопія
 • Діабетична ретинопатія
 • Синдром «сухого ока»
 • Вікова макулодистрофія

Наші окулісти співпрацюють з провідними офтальмологічними клініками міста Києва і при необхідності видають направлення до потрібного Вам спеціаліста .

Вартість послуг

Вартість послуг офтальмолога

Консультація офтальмолога 175,00
Консультація лікаря-офтальмолога вищої категорії кандидатом медичних наук 500,00
Профогляд офтальмолога 81,60
Визначення відчуття кольору за таблицями Рабкіна 50,00
Периметрія оглядова (на білий колір) 150,00
Тонометрія ока (безконтактна) 90,00
Огляд очного дна (офтальмоскопія) 130,00
Видалення стороннього  тіла  кон’юнктиви 190,00
Масаж повік (одна процедура) 125,00
Зондування носослізнового каналу 290,00
Підбір окулярів при  астигматизмі 190,00
Підбір окулярів при пресбіопії 140,00
Підбір окулярів при гіперметропії та міопії 140,00
Дослідження характеру зору (моно-,бінокулярно) 100,00
Парабульбарна ін’єкція  (без вартості медикаментів) 160,00
Тонографія 132,00
Авторефрактометрія 125,00
Видалення стороннього тіла рогівки 250,00
Субкон’юнктивна ін’єкція 190,00
Паравазальна ін’єкція 75,00
Ін’єкція препарату в холязіон 125,00
Ін’єкція препарату в кісту кон’юктиви повік 132,00
Підбір сферичних окулярів 160,00
Складання курсу лікування при захворюванні переднього і заднього сегментів ока на 1 день 175,00

Фахові консультації невропатолога:

Захворювання, з якими звертаються до невропатолога:

Захворювання з якими звертаються до невропатолога:

Основні неврологічні захворювання:

 • стан після інсультів, черепно-мозкових травм, постінфекційного та інтоксикаційного ураження центральної нервової системи (консервативно-відновне лікування);
 • судинні захворювання ЦНС (енцефалопатії, наслідки інсультів);
 • захворювання периферійної нервової системи, що супроводжуються болем, зокрема вертебралгії і радикулопатії, міофасціальні синдроми;
 • невралгії і невропатії різного походження і будь-якої локалізації;
 • оперізувальний герпес;
 • дисфункція вегетативної нервової системи різного походження (в результаті стресу, судинних розладів, черепно-мозкової травми, нейроінфекцій та ін.), а також внаслідок вікової перебудови організму в період передклімаксу і клімаксу), панічні атаки, вегетативний криз;
 • головні болі різного походження.

Комплексний підхід включає:

 • точну діагностику з використанням сучасної діагностичної апаратури;
 • консультації суміжних фахівців;
 • індивідуальний підхід до пацієнта;
 • постійний контакт з пацієнтом;
 • застосування сучасних, але обов’язково перевірених практикою вітчизняних і зарубіжних клінік методів діагностики і лікування.

Діагностика й лікування таких хвороб, як:

 • судинні захворювання головного мозку: судинний криз, хронічна ішемія, наслідки інсультів з розладами руху, чутливості, координації, рівноваги (запаморочення), порушення пам’яті й мислення;
 • черепно-мозкові травми й посттравматичні ураження головного мозку;
 • нейро-циркулярна дистонія, астенічний стан (швидка стомлюваність);
 • невротичний розлад з порушенням сну, концентрації уваги й пам’яті;
 • головний біль, мігрень;
 • лицьовий біль: невралгія тройнічного нерву;
 • деміелінизируючі захворювання;
 • ураження периферичних нервів, нервових сплетень;
 • гострі і хронічні больові синдроми, обумовлені остеохондрозом хребта: радикулопатія, грижа диска, спонділез, артроз міжхребцевих суглобів, м’язовий біль;
 • судинні захворювання спинного мозку, наслідки спінальних травм;
 • полінейропатія.

Методи лікування ...

Методи лікування, що використовуються:

 • лікарська терапія;
 • фізіотерапія;
 • масаж.

Вартість послуг

Вартість послуг невролога

Консультація невропатолога 225,00
Повторна консультація лікаря-невролога вищої категорії кандидата медичних наук 390,00
Профогляд невропатолога 46,80

Фахові консультації кардіолога:

Захворювання, з якими звертаються до кардіолога:

Кардіолог надає консультації та лікування при таких захворюваннях:

 • ішемічна хвороба серця;
 • артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба);
 • нейро-циркуляторна дистонія, вегето-судинна дистонія (НЦД, ВСД);
 • стенокардія;
 • аритмії (передсерді та шлуночкові екстрасистолічні аритмії);
 • миготлива аритмія, фібриляція передсердь;
 • серцева недостатність;
 • атеросклероз;
 • метаболічні порушення міокарду.

Кардіолог також:

 • Встановлює діагноз  та розробляє індивідуальну схему лікування і корекції виявлених порушень (при бажанні пацієнта докладно пояснює мету лікування, дію медичних  препаратів);
 • Проводить визначення біологічного віку людини (на основі даних обстежень)

Методи лікування ...

Наявний денний стаціонар з кардіологічними ліжками, де проводиться лікування кардіологічної патології:

 • ІХС,
 • артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба),
 • нейро-циркуляторна дистонія,
 • вегето-судинна дистонія (НЦД, ВСД),
 • стенокардія,
 • аритмії,
 • серцева недостатність,
 • атеросклероз,
 • метаболічні порушення міокарду.

Вартість послуг

Вартість послуг кардіолога

Консультація кардіолога 300,00
Повторна консультація лікаря 190,00

Фахові консультації хірурга:

Послуги хірургічного кабінету поліклініки:

Послуги хірургічного кабінету поліклініки

Chirurgus prius et oculis agat, quam armata manu

хирург прежде действует умом и глазами, а затем – вооруженной (скальпелем) рукой

В хірургічному відділенні поліклініки УМП та Р ДАХК «АРТЕМ» на високому рівні надається весь спектр послуг за найсучаснішими малоінвазивними технологіями: Мініфлебектомія (видалення варикозно розширених вен нижніх кінцівок без розрізів, амбулаторно), лікування геморою без розрізів за одну добу та консервативне лікування.

Методи лікування ...

Проводиться лікування будь-якої хірургічної патології за методиками світового рівня:

 • Лікування захворюваннь артерій нижніх кінцівок;
 • Лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок та долоней малоінвазивними методиками;
 • Лікування захворюваннь суглобів будь якої етіології (консервативна та внутрішньосуглобова ін‘єкційна терапія);
 • Видалення доброякісних новоутворень (папіломи, ліпоми, атероми, невуси, гігроми) будь якої локалізації, через міні доступи з використанням засобів пластичної хірургії та високочастотного скальпелю (при необхідності гістологічне дослідження);
 • Лікування запальної патології будь якої локалізяції (нориці, мастіти, лояки, гнійники, епітеліальні куприкові ходи, бешиха, нейротрофічні виразки);
 • Ведення післяопераційних хворих;
 • Видалення чужерідних тіл будь якої локалізації (в т. ч. кліщів)
 • Первинна та вторинна хірургічна обробка будь яких ран;
 • Перев‘язки різної складності;
 • Накладання та зняття гіпсової пов‘язки;
 • Видалення нігтьової пластини при вростанні;
 • Ректороманоскопія;
 • Лікування геморою консервативно та за допомогою органозбережуючих малотравматичних технологій;
 • Блокади;
 • Карбоксітерапія;
 • Видалення та корекція рубців.

Приходьте, Ви зрозумієте, що лікуватися у хірурга можна з задоволенням.

Вартість послуг

Вартість послуг хірурга

Консультація хірурга 410,00
Повторна консультація лікаря хірургічного профілю 200,00
Профогляд хірурга 36,00
Перев’язка післяопераційних хворих 165,00
Перев’язка складна 200,00
Видалення нігтьової пластини 400,00
Хірургічна обробка ран 625,00
Видалення утворень будь-якої локалізації м’яких тканин 270,00
Розкриття гнійників 300,00
Розкриття глибокого гнійника 375,00
Видалення доброякісних новоутворень підшкірної клітковини (1 см.кв.) 325,00
Вторинні шви на рану 440,00
Накладання гіпсової пов’язки (без вартості матеріалів) 345,00
Зняття гіпсової пов’язки 135,00
Пункція  суглобу 270,00
Ін’єкція внутрішньосуглобова (без вартості медикаментів) 265,00
Обробка опікових поверхонь 1% шкіри 230,00
Видалення доброякісних новоутворень шкіри та підшкіряної клітковини (до 1 куб.см) 330,00
Видалення сторонніх тіл при поверхневому розташуванні 270,00
Видалення сторонніх тіл при глибокому розташуванні 580,00
Видалення рубців ( 1 см) 320,00
Лапароцентез, біопсія 780,00
Герніопластика пахвинних кил (без вартості наркозу) 2500,00
Апоневропластика пупкових кил (без вартості наркозу ) 2500,00
Апоневропластика вентральних гриж (без вартості наркозу) 3200,00
Флебектомія (без вартості анестезії) 3000,00
Гемороїдектомія (без вартості анестезії) 3000,00
Висічення анальної тріщини, підшкірно-слизового свища прямої кишки (без вартості анестезії) 1500,00
Видалення дермоїдних кіст (без вартості анестезії) 1630,00
Дермоліпопластика, пластика  трофічних виразок, рубців, гранульованих ран та опікових поверхонь (без вартості анестезії) 1900,00
Лапароскопічна холецистектомія (без вартості анестезії) 4000,00
Діагностична лапароскопія (без вартості анестезії) 2000,00
Реконструктивно-пластичні операції на внутрішніх статевих органах (випадіння матки, неправильне положення і аномалії розвитку)(без вартості витратних матеріалів) 2000,00
Реконструктивні операції на молочній залозі 1100,00
Гемороїдектомія із застосуванням латексних кілець (5 вузлів) (без вартості наркозу та витратних матеріалів) 2500,00
Післяопераційне ведення хворого хірургічного профілю 750,00
Перебування у денному стаціонарі хірургічного профілю однієї особи протягом одного дня 565,00

Фахові консультації ендокринолога:

Ендокринолог ...

Ендокринолог – лікар, який вивчає гормональну функцію організму, займається діагностикою, лікуванням та профілактикою ендокринних захворювань.

До ендокринолога потрібно звертатися ...

До ендокринолога потрібно звертатися, якщо у вас або ваших близьких:

 • Захворювання щитовидної залози
 • Цукровий діабет і його ускладнення
 • Остеопороз
 • Надлишкова або недостатня вага, або сталися різкі зміни маси тіла протягом короткого періоду часу.
 • Недостатній, або навпаки, бурхливий ріст в період статевого дозрівання. Збільшення розмірів рук, стоп, носа, зміна форми підборіддя у зрілому віці.
 • Рання менопауза, болі у суглобах та великих кістках, переломи, що виникають при незначному травмуванні.
 • Дискомфорт в області шиї, відчуття «грудки в горлі», що посилюється при ковтанні.
 • Постійне або періодичне серцебиття, порушення ритму серця, відчуття внутрішнього тремтіння, зайва емоційність, плаксивість.
 • Неприємна сухість очей, спонтанна сльозотеча, “витрішкуватість”, видимі ознаки зобу.
 • Сухість в роті, постійна спрага, шкірний свербіж при відсутності висипу,часте сечовипускання, особливо ночами.
 • Загальна слабкість, стомлюваність, сонливість, зниження температури тіла, оніміння кінцівок, порушення пам’яті, часті головні болі.
 • Різке погіршення гостроти зору, поява «пелени», «сіточки», «мушок» перед очима.
 • Підвищення артеріального тиску у молодому віці, кризовий перебіг гіпертонічної хвороби або такий, що не піддається лікуванню класичними препаратами.
 • Сухість і стоншення шкіри, випадіння волосся.

Вартість послуг

Вартість послуг ендокринолога

Консультація ендокринолога 250,00
Повторна консультація лікаря 190,00
Профогляд ендокринолога 58,80

Фахові консультації гінеколога:

Захворювання, з якими звертаються до гінеколога:

Рекомендуємо записатися на консультацію до  гінеколога,якщо у вас:

  • нерегулярний менструальний цикл (тривалі, надмірні, болючі, нерегулярні менструації);
  • болі внизу живота;
  • є ознаки гормонального дисбалансу: погіршення стану шкіри, збільшення маси тіла, розлади настрою, порушення менструального циклу;
  • виділення, зуд, дискомфорт в області статевих органів;
  • приливи жару, підвищена пітливість, головний  біль в період пере менопаузи;
  • планування вагітності

На прийомі лікар:

 • проводить гінекологічний огляд;
 • виконує розширену відеокольпоскопію;
 • проводить забір матеріалу для цитоморфологічного, мікроскопічного та бактеріологічного дослідження виділень з статевих органів;
 • при необхідності виконуються аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом.

Діагностика і лікування:

 • Запальних процесів геніталій
 • Захворювання, шо передаються статевим шляхом: уреоплазмоз, мікоплазмоз, хламідіоз, трихомоніаз, герпесвірусна інфекція, ВПЧ
 • Патології шийки матки
 • Порушення менструального циклу
 • Патології ендометрія
 • Полікістоз яєчників
 • Ендометріоз
 • Безпліддя, менопаузальні порушення
 • Відеокольпоскопія
 • Біопсія шийки матки.

Консервативне і хірургічне лікування:

 • кріодеструкція
 • радіохвильове лікування шийки матки
 • діатермоконізація шийки матки

Сфери діагностики та лікування ...

Діагностика і планування сім’ї :

 • Індивідуальний підбір контрацепції
 • Планування вагітності
 • Лікування безпліддя
 • Діагностика вагітності з малих термінів

Діагностика і лікування розладів в менопаузі(клімаксі):

 • Приливи, пітливість
 • Сухість піхви
 • Проблеми зв’язані з  сечопусканням

Діагностика і лікування порушень менструального циклу:

 • Передменструальний синдром
 • Дисменорея(болючі менструації)
 • тривалі, надмірні, нерегулярні менструації, міжменструальні кровотечі

Вартість послуг

 

Назва медичної послуги

 

Ціна, грн.

Консультація  гінеколога 250,00
Консультація лікаря-гінеколога вищої категорії кандидата медичних наук 375,00
Профогляд гінеколога 42,00
Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості контрацептиву) 320,00
Видалення внутрішньоматкової спіралі 275,00
Аспірація вмісту порожнини матки для цитологічного дослідження 190,00
Діатермокоагуляція ерозій шийки матки 250,00
Видалення діатермокоагуляцією кондилом зовнішніх статевих органів 190,00
Обробка шийки матки розчином (Солковагин) (без медикаментів) 135,00
 Санація піхви 125,00
Ванночки з лікарськими речовинами 125,00
Вагінальні аплікації з тампоном (без вартості медикаментів) 65,00
Поліпектомія (без вартості анестезії) 500,00
Призначення лікування кольпіту (без вартості медикаментів) 100,00
Схема лікування ЗПСШ (уреоплазма, мікоплазма, трихомоніаз) (медикаменти сплачуються додатково) 250,00
Схема лікування хламідій, герпесу, вірусної інфекції (без вартості медикаментів) 320,00
Кольпоскопія проста 150,00
Кольпоскопія розширена 300,00
Парацервікальна ін’єкція (без вартості медикаментів) 75,00
Біопсія шийки матки ( без вартості анестезії ) 400,00
Лапароскопічне видалення доброякісних новоутворень яєчників ( без вартості анестезії ) 2000,00
Лапароскопічне видалення позаматкової вагітності  (без вартості анестезії ) 2000,00
Діагностична гістероскопія (без вартості наркозу) 2000,00
Біопсія ендометрію ( без вартості наркозу ) 440,00
Введення вакцини «Церварікс» 300,00
Кріодеструкція шийки матки ( без вартості наркозу) 1000,00
Гістерорезекція (без вартості анестезії) 1500,00
Гістерорезектоскопія 2 категорії складності 1000,00
Видалення кісти бартолінієвої залози (без вартістості анастезії) 1190,00
Видалення хірургічне кондилом, папілом (без вартості анастезії) 625,00
Післяопераційне ведення хворого гінекологічного профілю 860,00
Біопсія ендометрію аспіраційним методом 500,00
Біопсія шийки матки електрохірургічним методом 500,00
Фракційне лікувально-діагностичне вишкрібання цервікального каналу та порожнини матки 700,00
Лікувально-діагностичне вишкрібання матки 500,00
Вишкрібання цервікального каналу 350,00
Біопсія ендоцервіксу 450,00
Вакуум-аспірація порожнини матки 1000,00

Прийом  проводиться за адресою: вул. Білоруська 17 “А”
тел: (044) 483-17-44, тел реєстратури: (044) 483 74 30, (044) 489 59 19

Фахові консультації дерматолога:

Сфери діагностики та лікування ...

Дерматовенерологія – галузь клінічної медицини, що займається профілактикою, діагностикою та  лікуванням шкірних та венеричних захворювань, а також вивчає взаємозв’язок цих захворювань з  іншими патологічними станами організму в цілому.
Симптоми шкірних захворювань – це свербіж та висипання різного виду. В залежності від патології, на шкірі з’являються елементи  у вигляді міхурців, папул, вузликів, гнійників ( пустул), лусочок, плям. Також можливе лущення, та зміна кольору шкіри (гіпо- або гіперпігментація).

Часто симптоми шкірних захворювань схожі між собою. Тому, перш ніж приступити до лікування, необхідно встановити правильний діагноз.

Якими захворюваннями займається дерматовенеролог:

 • Юнацькі вугрі  та стани після них
 • Псоріаз
 • Герпес
 • Бородавки, папіломи, кондиломи (ВПЛ – вірус папіломи людини)
 • Дерматити будь-якої етіології.
 • Грибкові ураження шкіри – мікози, кандидози, різнокольоровій лишай; та нігтів – оніхомікози.
 • Родимки та інші доброякісні новоутворення шкіри та слизових.

  Останнім часом значно зросла захворюваність на меланому. Для діагностування новоутворень у нашій клініці використовується дерматоскопія.

 • Захворювання, що передаються статевим шляхом.

Захворювання, з якими звертаються до дерматолога:

В нашій клініці проводиться:

 • Консультативний прийом лікаря-дерматолога.
 • Обстеження в дерматології: дерматоскопія, діагностика шкірних інфекцій і інвазій, цитологічне і гістологічне дослідження, повний набір серологічних досліджень.
 • Амбулаторне консервативне лікування широкого спектру шкірних захворювань.
 • Видалення новоутворень шкіри (діатермокоагуляція, кріодеструкція, видалення скальпелем).

Дерматолог за потреби може залучити суміжних спеціалістів для формування комплексної терапії з урахуванням усіх індивідуальних особливостей.

Дерматолог-косметолог – спеціаліст в галузі естетичної медицини, який займається лікуванням та профілактикою захворювань шкіри в естетичному аспекті. А також  косметологічним доглядом за здоровою шкірою.

Список послуг, та процедур:

 • Видалення доброякісних новоутворень шкіри з використанням електрокоагуляції, електроєксцизії (електроніж) та кріодеструкції
 • Лікування проблемної шкіри: акне, зневоднена шкіра, з ознаками фотостаріння.
 • Програми по догляду за шкірою обличчя: молодою, зрілою, віковою.
 • Ін’єкції ботулотоксину
 • Біоревіталізація
 • Кріотерапія
 • Мезотерапія
 • Контурна пластика
 • Мезониті- тредліфтинг
 • Ультрафонофорез обличчя
 • Ультразвуковий пілінг
 • Косметологічні та лікувальні чистки

Вартість послуг

ПОСЛУГА В-ть, грн.
Консультація дерматолога 250,00
Профогляд дерматолога 32,40
Кріодеструкція доброякісних новоутворень на ділянці 1 см.кв 250,00
Діатермокоагуляція доброякісних новоутворень на ділянці 1 кв.см 625,00
Медикаментозне видалення утворень на ділянці площею до 1 кв.см 110,00
Кріомасаж однієї зони(1 зона: обличчя та шия, 2 зона: декольте) 140,00
Механічне видалення утворень на шкірі 1 елемент 125,00
Механічне видалення утворень на шкірі обличчя (1 сегмент) 140,00
Лікування акне амбулаторне 1 категорії складності (одна процедура) 635,00
Лікування акне амбулаторне 2 категорії складності (одна процедура) 650,00
Дерматоскопія 200,00
Взяття зіскрібка на демодекс з мікроскопією 135,00
Місцева анестезія 150,00
Дарсонвалізація місцева 115,00
team of doctors
У нас – помірні ціни та висока якість. Чекаємо на Вас!